Dünyanın En Büyük Çiçekleri Burada...
SEPETİMSepetiniz boş

BİZ KİMİZ?

buyukcicek.com sitesi, insanlara çiçek sevgilisini kazandırmak ve görebilecekleri en büyük çiçekleri onlarla buluşturmak için açılmıştır. Ürünler Asya Lale garantisi altında satılmaktadır.

Sorun, görüş ve şikayetleriniz için; info@buyukcicek.com 'a mail atabilirsiniz.
 
Asya Lale olarak, İç Anadolu bölgesinin en verimli toprakları arasına giren Konya -İçeri Çumra kasabasında 40 dekarlık üretim sahasında ticari olarak yetiştiriciliğe 1998 yılında başlamıştır. İlk yıl dört farklı çeşit ve renkte üretim yapan şirket şimdi . Çumra Çatalhüyük ve İsmil kasabasında 400 dönümün üzerinde farklı tür ve çeşitlerde soğanlı, yumrulu ve çok yıllık çiçek üretimi yapmaktadır. Üretim ve üretim sonrası kullanılan; Hollanda'dan özel olarak getirtilen dikim makinesi, söküm makinesi, söküm sonrası kurutma makinesi, numaralandırma makinesi, otomatik sayım ve paketleme makinesi ve yıllık 50 milyon/adet lale soğanı üretim kapasitesi ile şimdi Türkiye'nin en büyük soğanlı çiçekler üretim alanına sahiptir.
 
Üretilen ürünler Türkiye genelindeki Büyükşehir ve ilçe belediyeleri olmak üzere,Komşu ülke belediyeleri, Süpermarketler, Peyzaj firmaları ve çevre düzenlemesi yapan şirketlerinin de arasında olduğu saygın bir müşteri portföyüne sahiptir. Üretilen ürünler, il ve ilçe müdürlükleri kontrolü altında üretimi yapılmaktadır.
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz...

İndirim ve Kampanyalarımızdan Siz de Haberdar Olun!

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK ONLİNE YILDIZ / DAHLIA YUMRUSU SATIŞ SİTESİ.

BİZE ULAŞIN
Alavardı mah.Seçilmişler sk.no:4 Meram/KONYA
+90 (332) 237 55 21
info@buyukcicek.com
© Tüm Hakları Saklıdır. Büyük Çiçek